Eesti

Avaleht > Teenused> Ventilatsiooni projekteerimine

Ventilatsiooni projekteerimine

Ventilatsioonisüsteemide projekteerimine. Nordicvent

Küsi pakkumist või konsultatsiooni juba täna!

Saada päring!

Ventilatsiooni projekteerimine.

Iga ehitusobjekt on omanäoline, mistõttu lähtume ventilatsiooni projekteerimisel alati kliendi vajadustest. Meie tugev projekteerimisüksus kasutab projekteerimistarkvara AutoCAD. See võimaldab teostada läbimõeldud, tellijale rahaliselt soodsaid ja kvaliteetseid lahendusi. Suudame pakkuda nii korterelamute, suurköökide kui ka teiste tööstuslike hoonete projektlahendusi.

Miks on ventilatsiooniprojekti vaja?

Ventilatsiooniprojekti on vaja selleks, et ehitada valmis korralikult töötav ventilatsioonisüsteem. See tagab nõuetekohase õhuvahetuse ja ruumide tervisliku sisekliima. Korrektne projekt annab tellijale ja ehitajale ventilatsioonitööde ulatusest ja maksumusest hea ülevaate, säästes kõigi aega.

Puhas õhk, tervislik sisekliima ja energiasääst?

Iga ehitaja enesestmõistetav soov on tagada hoone puhas õhk, hea sisekliima ja energiasääst, sest veedame üha rohkem aega siseruumides. Tänapäeval ehitatakse järjest õhukindlamaid maju, mistõttu ka hooned peavad hingama, et vältida niiskuse ja hallituse tekitatud kahjustusi. Selle eesmärgi täitmine algab ventilatsiooniprojektist, milles fikseeritakse täpselt töödeks vajalikud materjalid ja seadmed. Pole sugugi ükskõik, milliseid materjale ja seadmeid kasutada. Hea ventilatsiooniprojekt võtab muude asjaolude kõrval arvesse ka ruumi kasutajate erivajadusi. Tervislik sisekliima on korralikult ehitatud nüüdisaegse elamu loomulik osa.

Projekteerime ventilatsiooni lahendusi
Korterelamutele
Kaubandus- ja tööstushoonetele
Büroo- ja laohoonetele
Suurköökidele
Heitgaaside kohtäratõmbed
Majutusasutuste ventilatsiooni lahendused
Eriotstarbeliste hoonete ventilatsioonisüsteemid
MTR: EEP002223
Majandustegevuse registri kood erinõudega tegevusalal